001 Psí tým
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 450) ? P 001 Zifčák Robin 0.00 50.00 Kč neregistro
( 451) ? P 001 Zifčáková Miroslava 0.00 50.00 Kč neregistro
( 449) 2080940 D35 001 Kuchařová Anna 63.00 80.00 Kč neregistro
( 448) 8759 H21D 001 Kuchař Jiří 97.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 260.00 Kč
009 Neregistrovaní - Novotní
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 445) 2067992 H21D 009 Novotný Petr 101.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
11P UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 364) 2032316 H14 11P0200 Kołeczko Błażej 54.00 50.00 Kč
( 363) 2032315 H16 11P0000 Kołeczko Bartosz 57.00 80.00 Kč
( 44) 2032312 H21 11P7300 Mastela Rafal 73.00 80.00 Kč
( 255) 2087517 H12 11P0502 Marszałek Patryk 84.00 50.00 Kč
( 367) 2032321 H21 11P9700 Borgiel Jarosław 93.00 80.00 Kč
( 258) 2032329 H35 11P7600 Masny Krzysztof 105.00 80.00 Kč
( 256) 2032317 D35 11P7451 Marszałek Maria 121.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč
12P UKS Reflex Rybnik
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 286) 1998716 D18 12P9850 Porada Lilianna 27.00 80.00 Kč
( 282) 1972223 H35 12P7200 Porada Robert 63.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
14P UKS Kometa Gliwice
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 400) 2035177 D12 14P0450 LeĹniak Matylda 20.00 50.00 Kč
( 133) 2016964 H14 14P0302 Kołodziejczyk Bartłomi 27.00 50.00 Kč
( 135) 887215 H35 14P7300 Polewka Tomasz 53.00 80.00 Kč
( 396) 2016482 D14 14P0200 Sobel Natalia 54.00 50.00 Kč
( 428) 2016961 H14 14P0201 Kukla Bartosz 57.00 50.00 Kč
( 131) 2026146 D14 14P0350 Czapska Wiktoria 66.00 50.00 Kč
( 15) 886619 D55 14P5650 Wysocka Jolanta 68.00 80.00 Kč
( 401) 2035288 H12 14P0401 Skowron Wojciech 68.00 50.00 Kč
( 130) 2016952 D45 14P7150 Polewka Beata 69.00 80.00 Kč
( 395) 2021378 H16 14P0101 Kucharczyk Jakub 69.00 80.00 Kč
( 132) 682424 D14 14P0250 Polewka Aleksandra 74.00 50.00 Kč
( 393) 2016481 D14 14P050 Pogoda Kinga 94.00 50.00 Kč
( 394) 2016492 D16 14P0050 Úabuda Wiktoria 105.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč
1XC Skřivankovi
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 129) 2058523 DH10N 1XC0800 Skřivanková Anna 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
23P OK!Sport
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 17) 886617 D21 23P8500 Wysocka Malwina 33.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
24P Slask O-Team
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 16) 222893 H65 24P5100 Wysocki Andrzej 16.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
25C péčkaři
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 8885 P 25C6750 Chmelařová Blanka 0.00 50.00 Kč neregistro
( 281) 439239 P 25C6100 Honkyš Petr 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 100.00 Kč
37C Bez registrace
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 404) ? HDR 37C0900 Chmelář Filip 0.00 50.00 Kč neregistro
( 405) ? P 37C7501 Chmelář Jan 0.00 50.00 Kč neregistro
( 403) ? H16 37C0100 Chmelář Jan 37.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 180.00 Kč
3SX ZŠ Těšetice
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 382) ? P 3SX6400 Roubalík Radovan 0.00 50.00 Kč neregistro
( 383) ? HDR 3SX0650 Bartoňková Sára 0.00 50.00 Kč neregistro
( 384) ? HDR 3SX0500 Talla Lukáš 0.00 50.00 Kč neregistro
( 385) ? HDR 3SX1500 Lavrenčík Filip 0.00 50.00 Kč neregistro
( 386) ? HDR 3SX0400 Nezval Pavel 0.00 50.00 Kč neregistro
( 387) ? P 3SX0200 Dostál Zdenek 0.00 50.00 Kč neregistro
( 388) ? P 3SX0000 Velev Nikolaj 0.00 50.00 Kč neregistro
( 389) ? HDR 3SX7750 Bartoňková Jitka 0.00 50.00 Kč neregistro
( 390) ? HDR 3SX6450 Roubalíková Iva 0.00 50.00 Kč neregistro
( 392) ? HDR 3SX1050 Bartoňková Natálie 0.00 50.00 Kč neregistro
( 423) ? HDR 3SX0752 Pechová Lucie 0.00 50.00 Kč neregistro
( 424) ? HDR 3SX0501 Schaffer Matěj 0.00 50.00 Kč neregistro
( 425) ? HDR 3SX0550 Pospíšilová Julie 0.00 50.00 Kč neregistro
( 426) ? HDR 3SX0552 Kubíčková Sylvie 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 700.00 Kč
42P Team360
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 279) 424267 D45 42P7050 Bogucka Jaroszek anna 54.00 80.00 Kč
( 280) 7899987 H18 42P9800 Jaroszek Jakub 61.00 80.00 Kč
( 276) 428768 H35 42P7100 Dzik Mirosław 69.00 80.00 Kč
( 277) 435239 H55 42P6001 Czerkawski Wacław 85.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč
47C ASPV OA Šumperk
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 410) 433098 D45 47C6050 Felklová Jarmila 36.00 80.00 Kč neregistro
( 409) 52589 H55 47C6000 Felkl Luděk 91.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
51P UKS Sparta Czyżowice
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 271) 2028215 H45 51P6900 Jurczyk Piotr 81.00 80.00 Kč
( 272) 2028220 H18 51P9800 Jurczyk Maciej 85.00 80.00 Kč
( 270) 2028219 D16 51P0050 Jurczyk Marta 96.00 80.00 Kč
( 269) 7202777 H21 51P9400 Jurczyk Tomasz 117.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 320.00 Kč
97C No register
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 169) 2070842 P 97C6450 Svobodova Jana 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
ADA OOB Spartak Adamov
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 43) 52669 H55 ADA5506 Jelínek Roman 101.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
AOP Orientační Běh Opava
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 55) 49438 DH10N AOP0751 Kovalčíková Alena 0.00 50.00 Kč
( 56) 49430 DH10N AOP0901 Kovalčík Petr 0.00 50.00 Kč
( 59) 232166 D10C AOP0752 Cetlová Karolína 0.00 50.00 Kč
( 60) 410117 HDR AOP0902 Cetl Jan 0.00 50.00 Kč
( 71) 53278 DH10N AOP0802 Gallo Ondřej 0.00 50.00 Kč
( 140) 232139 DH10N AOP0900 Holas Štěpán 0.00 50.00 Kč
( 168) 52290 HDR AOP0950 Borunská Alžběta 0.00 50.00 Kč
( 211) 232251 DH10N AOP0852 Pachmannová Iva 0.00 50.00 Kč
( 139) 51195 D10C AOP0651 Holasová Barbora 6.00 50.00 Kč
( 398) 2081359 H14 AOP0301 Valík Adam 15.00 50.00 Kč
( 54) 8796 D12 AOP0453 Kovalčíková Anna 18.00 50.00 Kč
( 184) 361981 D14 AOP0351 Pachmannová Bára 18.00 50.00 Kč
( 67) 436929 D12 AOP0452 Klechová Karolína 22.00 50.00 Kč
( 159) 253130 H35 AOP7302 Krček Martin 25.00 80.00 Kč
( 70) 7003005 D10C AOP0652 Gallo Natálie 27.00 50.00 Kč
( 160) 2053557 D14 AOP0251 Krčková Helena 38.00 50.00 Kč
( 138) 1400441 H21 AOP7802 Holas Tomáš 45.00 80.00 Kč
( 58) 52664 D12 AOP0552 Cetlová Magdalena 48.00 50.00 Kč
( 57) 51197 D35 AOP7852 Kovalčíková Eva 51.00 80.00 Kč
( 167) 428264 H10C AOP0600 Borunský Matěj 51.00 50.00 Kč
( 69) 7204970 D35 AOP7951 Gallo Martina 55.00 80.00 Kč
( 183) 361953 D12 AOP0551 Pachmannová Katka 56.00 50.00 Kč
( 166) 682655 H35 AOP7402 Borunský Tomáš 61.00 80.00 Kč
( 145) 2096150 D45 AOP7052 Sedlářová Pavla 63.00 80.00 Kč
( 72) 7201830 H35 AOP7602 Gallo Marek 65.00 80.00 Kč
( 161) 2070838 H12 AOP0500 Krček Jan 96.00 50.00 Kč
( 273) 7200365 H21 AOP9501 Sklenář Martin 105.00 80.00 Kč
( 399) 980374 D35 AOP7351 Valíková Petra 109.00 80.00 Kč
( 141) 51190 D35 AOP7853 Holasová Šarka 113.00 80.00 Kč
( 53) 2085619 H35 AOP7301 Kovalčík Tomáš 119.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč
ASU Magnus Orienteering
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 193) 416509 DH10N ASU0799 Bartášková Karolína 0.00 50.00 Kč
( 208) 433095 P ASU7599 Christodoulou Iva 0.00 50.00 Kč
( 209) 301698 P ASU7799 Navrátilová Helena 0.00 50.00 Kč
( 210) ? P ASUXXYY Musilová Jana 0.00 50.00 Kč neregistro
( 369) 9201327 D18 ASU9998 Pazourová Tereza 18.00 80.00 Kč
( 212) 7207034 H21 ASU9009 Rohan Tomáš 21.00 80.00 Kč
( 189) 515412 D21 ASU9271 Křečková Lenka 25.00 80.00 Kč
( 206) 920658 H35 ASU6849 Pavlík Radek 29.00 80.00 Kč
( 185) 7206550 D12 ASU0599 Navrátilová Marie 32.00 50.00 Kč
( 207) 51471 H35 ASU7101 Šneider Miroslav 35.00 80.00 Kč
( 202) 416715 H35 ASU7448 Bartášek Jiří 39.00 80.00 Kč
( 190) 52856 D21 ASU9090 Rešová Kateřina 41.00 80.00 Kč
( 201) 224905 H21 ASU9446 Šincl Jiří 41.00 80.00 Kč
( 205) 7203338 H35 ASU7449 Navrátil Martin 43.00 80.00 Kč
( 203) 7203335 H35 ASU7848 Greschner Luboš 47.00 80.00 Kč
( 186) 406938 D12 ASU0499 Vorlová Eva 54.00 50.00 Kč
( 196) 53003 H10C ASU0749 Šneider Kvido 57.00 50.00 Kč
( 188) 7201771 D14 ASU0398 Šneiderová Daniela 62.00 50.00 Kč
( 194) 426313 H10C ASU0748 Macek Vojtěch 63.00 50.00 Kč
( 192) 52560 D45 ASU6099 Strachotová Eva 72.00 80.00 Kč
( 195) 7206535 H10C ASU0747 Navrátil Pavel 72.00 50.00 Kč
( 191) 7201755 D35 ASU7498 Šneiderová Lucie 79.00 80.00 Kč
( 379) 1602632 H21 ASU8817 Navrátil Tomáš 81.00 80.00 Kč
( 200) 53112 H12 ASU0448 Štoudek Martin 88.00 50.00 Kč
( 429) ? H21 ASU9643 Kindl Jakob 89.00 80.00 Kč
( 199) 2080969 H12 ASU0548 Hohn Matěj 92.00 50.00 Kč
( 187) 7203336 D14 ASU0299 Greschnerová Tereza 98.00 50.00 Kč
( 198) 9132 H12 ASU0547 Greschner Adam 108.00 50.00 Kč
( 197) 416716 H12 ASU0447 Bartášek Tomáš 112.00 50.00 Kč
( 204) 52656 H35 ASU7102 Macek Karel 123.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč
CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 411) 52744 H21 CEL5628 Špičák František 9.00 80.00 Kč
( 174) 52406 H45 CEL6426 Tomášek Jiří 13.00 80.00 Kč
( 175) 301562 H16 CEL0100 Tomášek Ondřej 41.00 80.00 Kč
( 176) 301567 H12 CEL0400 Tomášek Adam 110.00 50.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč
HLV KČT - OB Holešov
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 374) 53833 HDR HLV1000 Sedláček Matěj 0.00 50.00 Kč
( 446) 416088 H65 HLV4801 Peška Antonín 8.00 80.00 Kč
( 373) 53827 H45 HLV6404 Sedláček Jaroslav 45.00 80.00 Kč
( 372) 416084 D35 HLV7060 Sedláčková Jana 73.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 290.00 Kč
HSU Horizont klub Šumperk
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 103) 52599 D55 HSU5050 Čadilová Alena 64.00 80.00 Kč
( 68) 52557 D55 HSU5350 Štáblová Jitka 80.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
JPV Oddíl OS SK Prostějov
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37) 49364 P JPV8077 Ratiborská Veronika 0.00 50.00 Kč
( 136) ? HDR JPV0653 Přikrylová Ivana 0.00 50.00 Kč
( 283) 439212 P JPV6350 Honkyšová Eva 0.00 50.00 Kč
( 412) ? P JPV7676 Plachá Andrea 0.00 50.00 Kč
( 413) ? P JPV6515 Plachý Martin 0.00 50.00 Kč
( 415) ? DH10N JPV0707 Plachý Ondřej 0.00 50.00 Kč
( 416) ? HDR JPV1010 Plachý Matyáš 0.00 50.00 Kč
( 430) ? P JPV7552 Poláčková Monika 0.00 50.00 Kč
( 579) ? P JPV Přikryl Jiří 0.00 50.00 Kč neregistro
( 284) 234582 H20 JPV9707 Honkyš Pavel 3.00 80.00 Kč
( 407) 1007537 D18 JPV9899 Soldánová Tereza 6.00 80.00 Kč
( 20) 52475 H21 JPV8235 Perknovský Radim 13.00 80.00 Kč
( 368) 52864 D45 JPV6363 Vavrečková Ivana 15.00 80.00 Kč
( 365) 2045211 H16 JPV0101 Dadák Petr 17.00 80.00 Kč
( 406) 49888 D45 JPV6971 Soldánová Karin 24.00 80.00 Kč
( 397) 2020730 H45 JPV6526 Soldán Vladimír 29.00 80.00 Kč
( 414) ? D12 JPV0555 Plachá Aneta 44.00 50.00 Kč
( 431) ? H14 JPV0306 Poláček Lukáš 48.00 50.00 Kč
( 45) 9998666 H45 JPV6217 Chmelař Miroslav 49.00 80.00 Kč
( 285) 439233 H18 JPV9912 Honkyš Jan 57.00 80.00 Kč
( 251) 2075676 D45 JPV6556 Štorková Simona 60.00 80.00 Kč
( 162) 2092403 H45 JPV6112 Jeřábek Luboš 61.00 80.00 Kč
( 213) 52746 H16 JPV0123 Holusek Jiří 65.00 80.00 Kč
( 51) 1602629 H21 JPV8201 Otrusina Jiří 69.00 80.00 Kč
( 253) 2075675 H14 JPV0202 Štorek David 69.00 50.00 Kč
( 380) ? H12 JPV0515 Fic Dalibor 74.00 50.00 Kč
( 252) 2075670 H12 JPV0505 Štorek Jan 80.00 50.00 Kč
( 421) 301569 H18 JPV9800 Hubáček Filip 93.00 80.00 Kč
( 402) 2085577 D35 JPV7650 Chmelářová Radka 105.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč
KON KOB Konice
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 4) 515427 D18 KON9888 Škrabalová Šárka 0.00 80.00 Kč
( 78) 2090865 DH10N KON0760 Rozsívalová Adéla 0.00 50.00 Kč
( 79) 2090866 HDR KON1022 Rozsíval Martin 0.00 50.00 Kč
( 80) 361976 P KON8063 Rozsívalová Petra 0.00 50.00 Kč
( 92) 8903 P KON4589 Skoumalová Marie 0.00 50.00 Kč
( 146) 2020743 P KON7717 Křupka Tomáš 0.00 50.00 Kč
( 182) 52718 DH10N KON0606 Křupka Tadeáš 0.00 50.00 Kč
( 539) ? HDR KON Křupka Ondřej 0.00 50.00 Kč neregistro
( 120) 49367 D14 KON0252 Fabiánová Adéla 6.00 50.00 Kč
( 81) 2020742 D18 KON9898 Vlachová Kateřina 9.00 80.00 Kč
( 90) 52420 D45 KON6285 Dittrichová Lenka 9.00 80.00 Kč
( 259) 2069072 D10C KON0666 Jílková Lenka 12.00 50.00 Kč
( 150) 361996 H45 KON6431 Vlach Josef 17.00 80.00 Kč
( 23) 52417 D45 KON6389 Hlavová Miroslava 21.00 80.00 Kč
( 154) 52725 H35 KON6427 Navrátil Václav 21.00 80.00 Kč
( 452) 52419 D45 KON5481 Sedláčková Hana 27.00 80.00 Kč
( 447) 52416 D21 KON9175 Dittrichová Zuzana 29.00 80.00 Kč
( 49) 52412 D45 KON5887 Smičková Eva 33.00 80.00 Kč
( 165) 515485 D21 KON8277 Ebnerová Eva 37.00 80.00 Kč
( 260) 2069073 D10C KON0799 Jílková Pavla 39.00 50.00 Kč
( 22) 1418763 D35 KON7575 Benešová Petra 41.00 80.00 Kč
( 122) 433100 H35 KON6111 Grepl Ladislav 41.00 80.00 Kč
( 18) 8898 D21 KON9572 Vlachová Eliška 49.00 80.00 Kč
( 50) 2020738 H18 KON9818 Šmíd Radovan 65.00 80.00 Kč
( 2) 1418762 H18 KON9915 Beneš Miroslav 77.00 80.00 Kč
( 3) 1418768 H12 KON0404 Beneš Jindřich 78.00 50.00 Kč
( 21) 341715 H55 KON4617 Skácel Jaroslav 79.00 80.00 Kč
( 121) 52722 D14 KON0272 Kličková Anna 82.00 50.00 Kč
( 27) 52720 H35 KON6919 Huňka Karel 83.00 80.00 Kč
( 417) 8904 H55 KON5713 Komínek Jaroslav 89.00 80.00 Kč
( 257) 2069071 D35 KON8080 Jílková Hana 103.00 80.00 Kč
( 118) 995816 D35 KON7852 Otrubová Johana 107.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč
KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 310) ? HDR KSU0979 Kočandrlová Natálie 0.00 50.00 Kč
( 311) 52617 DH10N KSU0959 Tomanková Alice 0.00 50.00 Kč
( 312) 2058485 HDR KSU0950 Paloncý Adéla 0.00 50.00 Kč
( 313) ? HDR KSU0888 Reichlová Pavla 0.00 50.00 Kč
( 314) ? HDR KSU0850 Reichlová Lucie 0.00 50.00 Kč
( 318) 995833 P KSU7878 Paloncý Jana 0.00 50.00 Kč
( 321) 2058462 P KSU7552 Tomanková Martina 0.00 50.00 Kč
( 322) 443087 P KSU7550 Heclová Jana 0.00 50.00 Kč
( 331) 443095 P KSU7222 Ondráček Martin 0.00 50.00 Kč
( 360) 446432 HDR KSU1100 Štábl Vít 0.00 50.00 Kč
( 444) ? HDR KSU7557 Pavelková Blanka 0.00 50.00 Kč
( 324) 7200324 H21 KSU7410 Tomanek Daniel 1.00 80.00 Kč
( 350) 446430 D12 KSU0464 Knyplová Tereza 8.00 50.00 Kč
( 309) 2053582 D18 KSU9888 Habigerová Jana 12.00 80.00 Kč
( 357) 2058486 H14 KSU0201 Hecl František 12.00 50.00 Kč
( 361) 2056308 H16 KSU0105 Šafář Martin 13.00 80.00 Kč
( 354) 2058480 H14 KSU0401 Štábl Adam 18.00 50.00 Kč
( 336) 53652 D10C KSU0656 Stryková Karolína 21.00 50.00 Kč
( 337) 886291 H35 KSU6349 Paloncý Pavel 23.00 80.00 Kč
( 348) 2067336 H16 KSU0049 Grulich Ondřej 25.00 80.00 Kč
( 343) 2053569 D12 KSU0550 Konečná Julie 26.00 50.00 Kč
( 351) 446447 D12 KSU0454 Heclová Marie 30.00 50.00 Kč
( 356) 2053547 H14 KSU0306 Stryk Štěpán 30.00 50.00 Kč
( 335) ? D10C KSU0660 Pattermanová Magdalena 33.00 50.00 Kč
( 346) 443076 D12 KSU0494 Šánová Julie 34.00 50.00 Kč
( 333) ? H45 KSU6800 Květoň Vladimír 41.00 80.00 Kč
( 316) 2058484 H10C KSU0808 Paloncý Jan 45.00 50.00 Kč
( 334) 2058461 H35 KSU6701 Matoušek Milan 45.00 80.00 Kč
( 349) 446428 D12 KSU0484 Skoumalová Petra 50.00 50.00 Kč
( 362) 2058481 H16 KSU0101 Krč Matěj 53.00 80.00 Kč
( 342) ? D12 KSU0555 Nováková Alžběta 58.00 50.00 Kč
( 355) 2058487 D14 KSU0393 Tesařová Tereza 58.00 50.00 Kč
( 315) ? H10C KSU0818 Polášek Filip 60.00 50.00 Kč
( 332) 443106 D45 KSU6950 Pšenčíková Eva 66.00 80.00 Kč
( 338) 2073736 H10C KSU0616 Šána Robert 69.00 50.00 Kč
( 344) 49316 H12 KSU0502 Tomanek Lukáš 72.00 50.00 Kč
( 359) 53649 H16 KSU0111 Babišta Antonín 73.00 80.00 Kč
( 340) 53670 H10C KSU0600 Ondráček Viktor 75.00 50.00 Kč
( 339) 446437 H12 KSU0606 Štábl Patrik 76.00 50.00 Kč
( 317) 515179 H21 KSU7945 Turczer Petr 77.00 80.00 Kč
( 341) 886293 H55 KSU5749 Janů Zdeněk 77.00 80.00 Kč
( 326) 52258 D35 KSU7383 Mlčková Jana 83.00 80.00 Kč
( 353) ? H12 KSU0403 Šperlich Jan 86.00 50.00 Kč
( 319) 49418 D35 KSU7787 Štáblová Michaela 87.00 80.00 Kč
( 358) 2067338 D16 KSU0197 Hajduková Jana 87.00 80.00 Kč
( 308) 2056305 H18 KSU9933 Ondráček Radek 89.00 80.00 Kč
( 345) 446425 D16 KSU0050 Pšenčíková Adéla 93.00 80.00 Kč
( 422) 886296 H35 KSU7601 Hecl Miloš 93.00 80.00 Kč
( 347) 52616 H55 KSU4900 Komárek Jaromír 95.00 80.00 Kč
( 329) 442855 D35 KSU7272 Krčová Martina 97.00 80.00 Kč
( 325) 2067333 H35 KSU7401 Smrček Petr 101.00 80.00 Kč
( 352) 446448 H12 KSU0404 Pavelka Ondřej 104.00 50.00 Kč
( 328) 446410 H35 KSU7337 Patterman Pavel 107.00 80.00 Kč
( 320) 443099 D35 KSU7676 Ondráčková Adéla 111.00 80.00 Kč
( 330) 52541 H35 KSU7227 Šimek Martin 113.00 80.00 Kč
( 327) 420414 D35 KSU7373 Smrčková Věra 115.00 80.00 Kč
( 323) 2073731 H35 KSU7503 Pavelka Martin 117.00 80.00 Kč
( 443) 2027233 D35 KSU7252 Švancárová Helena 119.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3710.00 Kč
LCE OOB TJ Slovan Luhačovice
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 441) 682377 H21 LCE7701 Bencúr Juraj 85.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
NNN Neregistrovaní
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 47) ? P NNN Ševčíková Adriana 0.00 50.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 50.00 Kč
OOL SK Haná orienteering
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 895219 H55 OOL5707 Zdráhal Robert 83.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
PLU TJ SOKOL Plumlov
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 117) 52482 HDR PLU0888 Otrubová Karolína 0.00 50.00 Kč
( 142) ? HDR PLU Novotná Agáta 0.00 50.00 Kč neregistro
( 143) 2087695 HDR PLU1150 Matyšková Stela 0.00 50.00 Kč
( 74) 49872 D21 PLU9082 Kaprálová Hana 1.00 80.00 Kč
( 112) 2087689 D12 PLU0452 Janečková Adéla 4.00 50.00 Kč
( 115) 2019215 D12 PLU0577 Otrubová Anna 12.00 50.00 Kč
( 101) 2035148 H21 PLU7917 Otruba Karel 17.00 80.00 Kč
( 111) 2051531 D14 PLU0354 Hartmannová Anna 34.00 50.00 Kč
( 108) 2087634 H14 PLU0300 Novák Rostislav 39.00 50.00 Kč
( 116) 682687 H10C PLU0600 Soldán Robin 48.00 50.00 Kč
( 110) 2061817 D14 PLU0351 Černochová Michaela 50.00 50.00 Kč
( 38) ? H21 PLU8100 Začal Martin 53.00 80.00 Kč
( 177) 995892 H21 PLU7417 Otruba Marek 61.00 80.00 Kč
( 178) 1400409 D14 PLU0350 Němečková Kateřina 70.00 50.00 Kč
( 107) 2051507 H16 PLU0101 Hartmann Matouš 77.00 80.00 Kč
( 179) 2035158 D35 PLU7777 Němečková Věra 77.00 80.00 Kč
( 102) 2051506 H12 PLU0501 Otruba František 82.00 50.00 Kč
( 391) 887939 D35 PLU7677 Otrubová Ivona 85.00 80.00 Kč
( 113) 2061810 H12 PLU0500 Černoch Martin 94.00 50.00 Kč
( 114) 428201 H12 PLU0503 Karásek Antonín 98.00 50.00 Kč
( 46) 52490 H21 PLU8007 Matyšek Radoslav 101.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1290.00 Kč
PTE TJ Sokol Ptení
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 289) ? P PTE0152 Fajstlová Adéla 0.00 50.00 Kč
( 291) 52741 HDR PTE0750 Příhodová Veronika 0.00 50.00 Kč
( 292) 8837 HDR PTE0755 Dosedělová Tereza 0.00 50.00 Kč
( 293) ? DH10N PTE0757 Jungmannová Sofie 0.00 50.00 Kč
( 294) ? HDR PTE0850 Vrbová Marie 0.00 50.00 Kč
( 295) ? HDR PTE0851 Punčochářová Adéla 0.00 50.00 Kč
( 296) 301578 HDR PTE0880 Vavrdová Karolína 0.00 50.00 Kč
( 298) 8848 HDR PTE0650 Lakomá Radka 0.00 50.00 Kč
( 299) ? HDR PTE0852 Klapková Alžběta 0.00 50.00 Kč
( 370) 8827 P PTE7375 Mikšíková Kateřina 0.00 50.00 Kč
( 371) 52743 HDR PTE0502 Jurníček Vojtěch 0.00 50.00 Kč
( 440) 8833 HDR PTE1050 Šnajdrová Nikol 0.00 50.00 Kč
( 39) 8843 D21 PTE8485 Zavadilová Simona 21.00 80.00 Kč
( 290) 52742 H12 PTE0501 Fajstl Vojtěch 64.00 50.00 Kč
( 297) 8830 H21D PTE8204 Mikuš Oldřich 81.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč
PTI Sportovní klub Ptení
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 52739 D21 PTI9556 Spurná Martina 17.00 80.00 Kč neregistro
( 149) 8831 H20 PTI9706 Spurný Radek 19.00 80.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 160.00 Kč
PVP VSS Přírodověda Praha
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 134) 8041 H35 PVP7400 Cveček Martin 127.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
SBR SKOB Bruntál
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 153) 410731 P SBR7750 Vlachová Dita 0.00 50.00 Kč neregistro
( 265) ? DH10N SBR0750 Good Julie 0.00 50.00 Kč neregistro
( 266) ? D12 SBR0550 Good Eliška 14.00 50.00 Kč neregistro
( 75) 51874 H45 SBR6302 Řeháček Petr 25.00 80.00 Kč
( 164) 51904 H65 SBR4701 Blažek Václav 32.00 80.00 Kč
( 152) 7200586 H45 SBR6601 Sklenář Josef 33.00 80.00 Kč
( 124) 51905 H65 SBR4501 Dospíšil Jaroslav 52.00 80.00 Kč
( 123) 51913 H45 SBR5501 Vodička Luděk 65.00 80.00 Kč
( 264) 51903 H35 SBR7800 Good Martin 67.00 80.00 Kč
( 263) 51915 D55 SBR6150 Czaschová Irena 96.00 80.00 Kč
( 427) 7856 H55 SBR6003 Czasch Petr 105.00 80.00 Kč
( 254) 352328 H55 SBR5301 Vojtášek Jan 109.00 80.00 Kč
( 262) 2092369 D35 SBR8050 Good Ludmila 117.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč
SKM KOB Směr Kroměříž
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 305) 436931 HDR SKM1000 Dittrich Matouš 0.00 50.00 Kč
( 304) 53811 D12 SKM0551 Dittrichová Lucie 24.00 50.00 Kč
( 303) 52207 H35 SKM7501 Dittrich Pavel 33.00 80.00 Kč
( 306) 253379 D14 SKM0251 Dittrichová Michaela 42.00 50.00 Kč
( 307) 52208 D35 SKM7750 Dittrichová Andrea 71.00 80.00 Kč
( 261) 7200330 H35 SKM7000 Vlček Roman 75.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč
SSU SK Severka Šumperk
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 88) 224904 HDR SSU0909 Matoušek Jan 0.00 50.00 Kč
( 89) 52561 DH10N SSU0750 Matoušková Johana 0.00 50.00 Kč
( 302) 6710 DH10N SSU0650 Seidenglanzová Johana 0.00 50.00 Kč
( 435) ? HDR SSU1100 Krtička Mikuláš 0.00 50.00 Kč
( 436) ? HDR SSU1000 Krtička Antonín 0.00 50.00 Kč
( 126) 420422 H45 SSU6700 Zatloukal Tomáš 5.00 80.00 Kč
( 274) 9005223 H20 SSU9701 Vosáhlo Jan 11.00 80.00 Kč
( 5) 352304 H65 SSU4302 Ostřanský Josef 20.00 80.00 Kč
( 128) 2025342 D18 SSU9950 Zatloukalová Romana 30.00 80.00 Kč
( 91) 52549 H16 SSU0000 Kaprál Jan 33.00 80.00 Kč
( 6) 224901 D45 SSU6591 Ostřanská Iveta 57.00 80.00 Kč
( 381) 51508 H35 SSU6301 Valenta Jiří 57.00 80.00 Kč
( 275) 1406132 D35 SSU6091 Králová Zdenka 59.00 80.00 Kč
( 301) 1407427 H14 SSU0202 Seidenglanz Jáchym 60.00 50.00 Kč
( 86) 2025355 D35 SSU7951 Matoušková Jana 69.00 80.00 Kč
( 300) 2067988 H35 SSU7401 Seidenglanz Marek 71.00 80.00 Kč
( 434) 7204982 H35 SSU7847 Krtička Luděk 95.00 80.00 Kč
( 87) 2025356 H35 SSU7504 Matoušek Jiří 111.00 80.00 Kč
( 127) 224900 D16 SSU0158 Zatloukalová Hana 111.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 1340.00 Kč
STE SK SKI-OB Šternberk
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 226) 426369 DH10N STE0800 Světnický Antonín 0.00 50.00 Kč
( 245) 52510 HDR STE1150 Janků Michala 0.00 50.00 Kč
( 246) 2073656 HDR STE1100 Marek Martin 0.00 50.00 Kč
( 247) 232959 P STE7900 Novák Jan 0.00 50.00 Kč
( 248) 52512 HDR STE0500 Maťátko Václav 0.00 50.00 Kč
( 244) 52529 H65 STE4101 Čermák Miloslav 4.00 80.00 Kč
( 233) 51123 H21 STE9202 Doležel Ondřej 5.00 80.00 Kč
( 231) 2027218 H14 STE0204 Světnický František 6.00 50.00 Kč
( 377) 2035719 D12 STE0550 Neumannová Kristýna 6.00 50.00 Kč
( 220) 426325 D21 STE9456 Neumannová Anna 9.00 80.00 Kč
( 218) 7205017 D14 STE0252 Marková Ema 14.00 50.00 Kč
( 214) 2080967 D10C STE0650 Zatloukalová Julie 15.00 50.00 Kč
( 232) 2032142 H14 STE0207 Svoboda Radek 21.00 50.00 Kč
( 235) 52516 H21 STE7505 Pudel Jarda 29.00 80.00 Kč
( 241) 2075602 H35 STE7200 Silnoušek Jiří 31.00 80.00 Kč
( 230) 2032192 H14 STE0202 Lukašák Šimon 33.00 50.00 Kč
( 215) 2073426 D12 STE0451 Lubrichová Veronika 36.00 50.00 Kč
( 216) 2035723 D12 STE0450 Lukašáková Sára 42.00 50.00 Kč
( 228) 2027236 H14 STE0300 Cupal Petr 45.00 50.00 Kč
( 376) 2027241 H16 STE0101 Neumann David 45.00 80.00 Kč
( 219) 7206537 D14 STE0250 Smolková Sabina 46.00 50.00 Kč
( 221) 52502 D35 STE7251 Janků Renata 49.00 80.00 Kč
( 242) 2027234 H35 STE7100 Smolka Martin 49.00 80.00 Kč
( 225) 52514 D45 STE6751 Neumannová Kamila 51.00 80.00 Kč
( 217) 2080829 D12 STE0551 Pospíšilová Stella 52.00 50.00 Kč
( 239) 2049564 H35 STE7501 Marek Antonín 55.00 80.00 Kč
( 234) 52503 H21 STE7607 Fendrych Michal 57.00 80.00 Kč
( 375) 52480 D35 STE7454 Urbanová Edita 57.00 80.00 Kč
( 224) 52535 D35 STE7352 Zbraňková Magda 65.00 80.00 Kč
( 229) 2027240 H14 STE0200 Hájek Tomáš 75.00 50.00 Kč
( 151) 7203461 D16 STE0152 Skoupá Vendula 84.00 80.00 Kč
( 238) 2073657 H35 STE7102 Janků Marek 85.00 80.00 Kč
( 418) 2080968 D14 STE0254 Vysloužilová Tereza 90.00 50.00 Kč
( 222) 2080963 D35 STE7550 Marková Eva 95.00 80.00 Kč
( 237) 52506 H35 STE6307 Hepnar Luboš 97.00 80.00 Kč
( 223) 52532 D35 STE7159 Maťátková Marcela 99.00 80.00 Kč
( 227) 2035728 H12 STE0404 Janků Martin 100.00 50.00 Kč
( 240) 980364 H35 STE6703 Maťátko Miloslav 103.00 80.00 Kč
( 243) 52517 H55 STE4801 Sklenář Antonín 103.00 80.00 Kč
( 408) 8276 H35 STE5902 Neumann Jaroslav 109.00 80.00 Kč
( 236) 1401181 H21 STE5809 Václavek Tomáš 113.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 2710.00 Kč
TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171) 886714 H21 TJN8700 Strachota Petr 109.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
UOL SOB Olomouc
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 10) ? HDR UOL1050 Kopecká Tereza 0.00 50.00 Kč
( 64) 2045207 P UOL7850 Smékalová Jana 0.00 50.00 Kč
( 106) 2060253 P UOL7050 Vrtalová Gabriela 0.00 50.00 Kč
( 433) 420402 P UOL6900 Said Mahmoud 0.00 50.00 Kč
( 62) 2020728 D12 UOL0450 Smékalová Viktorie 2.00 50.00 Kč
( 94) 52730 D45 UOL5852 Špacírová Danuše 6.00 80.00 Kč
( 432) ? H16 UOL0000 Prachař Matouš 9.00 80.00 Kč
( 14) 2092433 D14 UOL0253 Raclavská Vlaďka 10.00 50.00 Kč
( 442) 2069080 D12 UOL0459 Chamraďa Natali ...... 10.00 50.00 Kč neregistro
( 181) 352323 H65 UOL4602 Gottfried Jan 12.00 80.00 Kč
( 249) 301560 D45 UOL6750 Holečková Lenka 12.00 80.00 Kč
( 40) 352324 D45 UOL6953 Kotrlová Gita 18.00 80.00 Kč
( 48) 52448 H45 UOL5301 Navrátil Antonín 21.00 80.00 Kč
( 25) 2020740 H65 UOL4600 Horký Jan 24.00 80.00 Kč
( 119) 2088144 D10C UOL0651 Šaňáková Marie 24.00 50.00 Kč
( 250) 301555 D18 UOL9853 Holečková Anna 24.00 80.00 Kč
( 12) 2092435 D14 UOL0252 Raclavská Lenka 26.00 50.00 Kč
( 8) 301263 D10C UOL0650 Kopecká Nela 30.00 50.00 Kč
( 28) 52467 H65 UOL4201 Šubrt Zdeněk 36.00 80.00 Kč
( 97) 2069083 H14 UOL0200 Chovanec Jan 36.00 50.00 Kč
( 137) 2069085 D10C UOL0652 Dráčová Barbora 36.00 50.00 Kč
( 24) 2020741 H35 UOL7100 Horký Jan 37.00 80.00 Kč
( 63) 2020729 D12 UOL0451 Smékalová Karolína 38.00 50.00 Kč
( 77) 52466 D45 UOL6452 Štrajtová Zuzana 42.00 80.00 Kč
( 278) ? H14 UOL0202 Jedzok Vojtěch 42.00 50.00 Kč
( 268) 52440 H65 UOL5101 Jadviščok Ladislav 44.00 80.00 Kč
( 163) 301554 D21 UOL7651 Janošíková Lenka 45.00 80.00 Kč
( 172) 1398997 D12 UOL0452 Binarová Adéla 46.00 50.00 Kč
( 288) 2088729 D35 UOL7350 Čecháčková Šárka 47.00 80.00 Kč
( 437) 52476 D45 UOL6653 Šimková Hana 48.00 80.00 Kč
( 7) 2044889 H21 UOL7800 Kopecký David 49.00 80.00 Kč
( 61) 886282 H35 UOL7503 Smékal David 51.00 80.00 Kč
( 366) 52451 D35 UOL6451 Poklopová Ivana 53.00 80.00 Kč
( 26) 52478 H45 UOL6501 Pernica Jiří 57.00 80.00 Kč
( 439) 52729 H16 UOL0104 Šimek Štěpán 61.00 80.00 Kč
( 287) 2088187 H12 UOL0402 Čecháček Adam 62.00 50.00 Kč
( 267) ? H12 UOL0400 Náhončík Jakub 66.00 50.00 Kč
( 11) 2087712 H45 UOL6600 Raclavský Vladislav 69.00 80.00 Kč
( 105) 2060254 H35 UOL7200 Zbořil Ctirad 73.00 80.00 Kč
( 378) 2051499 H18 UOL9800 Mazanec Jakub 73.00 80.00 Kč
( 9) 2049535 D35 UOL7750 Kopecká Jitka 75.00 80.00 Kč
( 147) 52439 D55 UOL5953 Hrubanová Věra 76.00 80.00 Kč
( 41) 515079 H45 UOL7005 Kotrle Miroslav 77.00 80.00 Kč
( 438) 52733 H35 UOL6503 Šimek Roman 77.00 80.00 Kč
( 34) 2088178 H14 UOL0201 Dostál František 78.00 50.00 Kč
( 52) 2092418 H55 UOL5201 Janošík Antonín 81.00 80.00 Kč
( 180) 2035727 D16 UOL0050 Konečná Adéla 81.00 80.00 Kč
( 13) 2092434 D14 UOL0251 Raclavská Zuzana 86.00 50.00 Kč
( 93) 52445 D55 UOL5651 Künstlerová Milada 88.00 80.00 Kč
( 95) 6713 D35 UOL Seidenglanzová Irena 93.00 80.00 Kč neregistro
( 19) 682663 D16 UOL0151 Vránová Eliška 99.00 80.00 Kč
( 144) 2069100 H35 UOL7004 Kašpar Jaroslav 99.00 80.00 Kč
( 99) 428247 D16 UOL0156 Hálková Eliška 114.00 80.00 Kč
( 420) 681853 H35 UOL7500 Binar Robert 121.00 80.00 Kč
( 98) 436448 H35 UOL7000 Hálek Jan 125.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 3830.00 Kč
VBM VSK Mendelu Brno
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 173) 53223 D35 VBM6555 Jemelíková Lada 45.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
VSP USK Praha
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 125) 886277 H55 VSP5801 Šváb Jan 97.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 80.00 Kč
ZLH OOB TJ Zlaté Hory
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 32) 331363 D18 ZLH9851 Novotná Klára 3.00 80.00 Kč
( 29) 7001234 H35 ZLH7001 Novotný Tomáš 59.00 80.00 Kč
( 31) 2020722 H14 ZLH0301 Novotný Erik 66.00 50.00 Kč
( 33) 2073675 H21D ZLH9301 Kvapil Ladislav 89.00 80.00 Kč
( 66) ? H35 ZLH7201 Král Milan 89.00 80.00 Kč
( 30) 331514 D16 ZLH0051 Novotná Tereza 90.00 80.00 Kč
( 65) 352319 D35 ZLH7451 Siatková Silvie 91.00 80.00 Kč
( 35) 52763 D55 ZLH4850 Novotná Ludmila 92.00 80.00 Kč
( 158) 352318 H55 ZLH4801 Babák Jiří 93.00 80.00 Kč
( 42) 52658 D55 ZLH5950 Pavlíková Hana 100.00 80.00 Kč
( 157) ? H12 ZLH0401 Jedlička Radek 102.00 50.00 Kč
( 36) 52762 H55 ZLH4800 Novotný Stanisl 107.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč
ZPV KOB ZPV Prostějov
16.04.2016 Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati
- startovní listina
id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 104) 52596 H45 ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 9.00 80.00 Kč
( 156) 2073659 D18 ZPV9999 Křečková Jana 15.00 80.00 Kč
( 85) 2070849 H35 ZPV7301 Karásek Martin 27.00 80.00 Kč
( 100) 52869 H65 ZPV4012 Kroupa Jaroslav 28.00 80.00 Kč
( 82) 2092440 D35 ZPV6970 Karásková Marcela 43.00 80.00 Kč
( 83) 206390 H14 ZPV0300 Hošťálek Ondřej 63.00 50.00 Kč
( 155) 52582 D35 ZPV7076 Křečková Petra 67.00 80.00 Kč
( 84) 426397 H14 ZPV0302 Karásek Matyáš 72.00 50.00 Kč
( 73) 52427 D35 ZPV6553 Jirková Renata 101.00 80.00 Kč
VKLAD CELKEM 660.00 Kč