Kategorie D10C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
219259 Muselíková Michaela ABM 9898 C
332961 Odehnalová Klára ABM 9956 C
218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C
52418 Kratinová Anna KON 9973 C
51321 Hájková Lenka KYL 0050 C
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C
412535 Listek Marta PL4 C
412533 Biederman Adrianna PL4 C
? Ziková Natálie SSU 0053 C
? Macková Marcela SSU 9895 C
? Hálková Klára UOL 9754 C
......................... VAK C
......................... VAK C
331363 Novotná Klára ZLH 9851 C
352320 Pěčonková Veronika ZLH 9852 C
303938 Křečková Jana ZPV 9999 C
Kategorie D12B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 2.70 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 B
416071 Kunčarová Jana LCE 9651 B
51298 Vavrysová Barbara LCE 9751 C
991796 STACHOWIAK Karolina PL3 C
08831 Krulová Martina PTE 9654 B
53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 C
08667 Kovářová Tereza TRI 9756 C
08581 Kavánková Iva TZL 9753 C
08586 Chovancová Zuzana TZL 9754 C
......................... VAK C
416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 B
232620 Tesařová Jana VOV 9751 C
Kategorie D12C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 2.70 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
361927 Langerová Adéla KON 9671 B
49367 Muellerová Kristýna KON 9771 C
? Borková Anna KSU 9798 C neregistro
? Smrčková Dominika KSU 9799 C
412536 Sobas Aleksandra PL4 C
301578 Hejlová Lucie PTE 9653 C
52739 Mančíková Markéta PTE 9655 C
52740 Mohlerová Zuzana PTE 9656 C
416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B
? Kašparová Zuzka SSU 9661 C
? Machusová Karolína SSU 9666 C
224902 Horvátová Hana SSU 9794 C
? Pilíšková Jana SSU 9797 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
Kategorie D14B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.70 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51884 Bucká Karolína ABR 9553 C
301253 Fukalová Martina AOV 9550 B
416087 Končáková Klára HLV 9555 B
49318 Hnilicová Šárka KSU 9493 B
413351 PETELICKA MARTA PL1 C
? BROMBOSZCZ MALGORZATA PL1 C
338245 SKOCZYLAS Kinga PL3 C
338270 PUC Marta PL3 C
338269 PUC Justyna PL3 C
412297 KROPINSKA Zuzanna PL3 C
338266 KAROLCZAK Agata PL3 C
338265 BRAJER Dominika PL3 C
08849 Vítková Lucie PTE 9474 C
301575 Spurná Martina PTE 9556 B
53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B
49302 Procházková Marie SOP 9551 B
49327 Haltofová Eva TRI 9453 B
49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 B
49338 Kovářová Veronika TRI 9459 B
218977 Koláriková Lucie TZL 9451 B
218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 B
301560 Švecová Hana UOL 9451 B
......................... VAK C
......................... VAK C
08939 Chromá Kateřina ZBM 9451 B
410378 Šulerová Hana ZBM 9455 C
219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 B
Kategorie D14C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.40 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
? Hemzalová Karolína KON 9472 C
307329 Korčáková Ivana KON 9473 C
08898 Vlachová Eliška KON 9572 C
361903 Jeřábková Zuzana OOL 9453 C
421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C
412138 Golonka Karolina PL2 C
413368 Baluta Edyta PL2 C
08841 Vavřínová Michaela PTE 9555 C
? Maixnerová Eliška SSU 9496 C
......................... VAK C
......................... VAK C
Kategorie D16B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
332966 Handlová Andrea ABM 9255 B
51883 Kolářová Renata ABR 9351 A
336722 Nováková Anežka AOV 9251 C
52957 Světloňová Lucie AOV 9252 C
253117 Krejčí Kateřina AOV 9350 C
53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 A
53652 Janů Hana KSU 9393 B
53659 Vozdová Aneta KSU 9394 B
416067 Kukolová Šárka LCE 9251 B
232405 Šarmanová Alena MOV 9351 B
412363 KULCZYCKA DOMINIKA PL1 C
991798 WOJTECZEK Adrianna PL3 C
412404 WILCZYNSKA Marta PL3 C
338262 SZCZEPANIAK Dominika PL3 C
338246 SKOCZYLAS Violetta PL3 C
412403 PIWOWAR Magdalena PL3 C
412259 NADOBNA Anna PL3 C
338253 MISTEWICZ Helena PL3 C
991795 KROPINSKA Agnieszka PL3 C
991794 KLIMKOWSKA Hanna PL3 C
842660 JESKOWIAK Sara PL3 C
412421 JESKOWIAK Greta PL3 C
412295 CZAPSKA Marta PL3 C
842657 Sadzik Anna PL4 C
842663 Dyzio Natalia PL4 C
895253 Baran Karolina PL4 C
49378 Mlčochová Alice TRI 9251 A
49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A
416127 Kosová Barbora TRI 9258 A
49382 Laštůvková Petra TRI 9350 B
08652 Nožková Sára TRI 9353 A
416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B
218976 Kavánková Jana TZL 9351 B
......................... VAK C
......................... VAK C
49313 Jemelíková Denisa ZBM 9351 B
53722 Koporová Petra ZBM 9353 B
416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 B
303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B
53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B
Kategorie D16C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 C
? Turková Ivana KSU 9390 C
? Vaníčková Tereza KSU 9391 C neregistro
416170 Hájková Petra KYL 9350 C
413366 Mól Malgorzata PL2 C
413367 Baluta Anna PL2 C
301577 Kejíková Ivona PTE 9281 C
301576 Hejlová Zuzana PTE 9371 C
52738 Bubeníčková Petra PTE 9372 C
224900 Štarhová Martina SSU 9386 C
08658 Mizerová Monika TRI 9250 C
53130 Borková Marie TZL 9253 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
Kategorie D18B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.70 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416011 Fasurová Tereza ABM 9059 B
49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A
51893 Zítková Lenka ABR 9055 B
08798 Hadačová Tereza AOP 9051 B
301561 Janečková Adriana CEL 9161 A
52416 Dittrichová Zuzana KON 9175 B
52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A
53873 Krahulíková Tereza LCE 9153 C neregistro
49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B
991797 NOWAK Dorota PL3 C
504403 MASLINSKA Marta PL3 C
504404 DUDZINSKA Barbara PL3 C
504411 Faron Paulina PL4 C
895247 Zanowska Aleksandra PL4 C
895241 Baran Anna PL4 C
09435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A
416079 Kavanová Elena SKM 9090 B
49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B
52541 Březinová Marie SSU 9191 A
08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 B
53360 Vintrová Iva TZL 9151 B
53120 Drgová Markéta TZL 9152 B
53118 Drgová Lenka TZL 9153 B
52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 B
361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 A
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B
53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 B
53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B
53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B
232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 B
301214 Válková Tereza VRB 9150 B
Kategorie D18C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.60 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
49872 Kaprálová Hana PLU 9082 C
301579 Karásková Zuzana PTE 9173 C
331143 Christovová Neli SKM 9151 C
253378 Hrubanová Kateřina SKM 9152 C
53119 Kadlčková Eva VIZ 9062 C neregistro
Kategorie D20B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.40 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
411772 Rossmanithová Kateřina AOP 8951 B
416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B
515189 Vozdová Klára ASU 8964 A
504054 Zdravkovic Marta CRO 0002 C
504409 Gajda Monika POL 0012 C
502205 Koconka Anna POL 0013 C
504050 Wisniewska Hanna POL 0014 C
09187 Hypiusová Tereza SHK 8853 C
515140 Petrželová Tereza SHK 8952 A
49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B
301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 A
08778 Žabková Markéta TRC 8850 A
53324 Polášková Tereza TZL 8851 B
52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
51942 Wernerová Marika VRB 8851 B
232155 Hradilová Veronika VRB 8950 B
301211 Hvorecká Eva VRB 8953 B
895014 Kolosinska Jolanta WAR 0001 C
842665 Tynelska Justyna WAR 0002 C
Kategorie D21B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 7.10 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
07853 Bucká Martina ABR 8651 C
49458 Petrová Tereza BFM 8751 C
515504 Blechová Lenka CHT 8053 C
04635 Záhorcová Alžběta CHT 8653 C
52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C
51787 Karochová Simona DKP 8853 E
52934 Klečková Lucie HAV 8852 R
52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C
995816 Otrubová Johana KON 7852 C
515485 Smičková Eva KON 8277 R
515450 Hlavová Hana KON 8888 R
08899 Hlavová Jindra KON 8989 A
51309 Junová Lenka KSU 7653 C
52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C
52689 Mudráková Tereza LCE 7252 C
52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C
53539 Švejcarová Daniela PBM 7375 C
52941 Weissová Lucie SCP 8952 A
09148 Doležalová Lenka SHK 8256 C
995814 Mádlová Věra SHK 8951 A
52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C
08717 Dostálová Lucie SOP 8052 C
09480 Klíchová Jana SSU 8151 C
232324 Bořánková Kristýna STE 7054 C
52502 Janků Renata STE 7251 C
52294 Tomanková Martina STE 7552 C
53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C
08774 Mrózková Ivana TRC 8751 C
53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C
218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C
301554 Janošíková Lenka UOL 7651 C
53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 C
......................... VAK C
426333 Rydlová Jana VIZ 7752 C
05591 Sukeníková Zuzana VOV 8353 C
52627 Hrouzová Pavlína VOV 8559 C
52002 Gebauerová Jana ZBM 7951 R
52461 Šišková Vladimíra ZBM 8456 C
51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C
52330 Palátová Petra ZBM 8658 C
52611 Adámková Tereza ZBM 8691 C
301331 Bajcarová Pavla ZBM 8761 C
52064 Štěpánská Adéla ZBM 8870 A
52587 Holinková Hana ZPV 6777 C
Kategorie D21C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.10 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52715 Richterová Nataša ADA 7451 C
08875 Alešová Bohumila ASU 7699 C
52329 Kolomějevová Dita ASU 8599 C
08895 Plesková Tereza KON C neregistro
08897 Krtičková Michaela KON 7975 C
515153 Dittrichová Petra KON 8787 C
52258 Havlíčková Markéta KSU 8494 C
49343 Pavlačková Kateřina ODR 8450 C
49878 Stoklasová Barbora PLU 8976 B
08829 Boháčová Lucie PTE 8771 C
08837 Adamová Eva PTE 8772 C
52568 Dvořáková Barbora SSU 8894 C
53241 Minaříková Michaela TBM 8668 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
49675 Chmelíková Kateřina VBM 8253 C
53111 Jindřišková Martina ZBM 8556 C
352317 Rišková Diana ZLH 8950 C
Kategorie D21E
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 9.60 km, převýšení 0 m, 16 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
555222 LeonHardt Karin AUT C
850610 Polzer Ursula AUT 0004 C
09394 Rufferová Iva BOR 8354 E
1300433 Hott Sandy CAN 0003 C
500266 Brožková Dana CZE 0001 C neregistro
500265 Brožková Radka CZE 0002 C neregistro
995854 Juřeníková Eva CZE 0003 C neregistro
515006 Stará Zdenka CZE 0004 C neregistro
515102 Duchová Iveta CZE 0005 C neregistro
08537 Krafková Lucie CZE 0006 C neregistro
09428 Panchártková Jana CZE 0007 C neregistro
515126 Dočkalová Martina CZE 0008 C neregistro
515494 Topinková Monika CZE 0009 C neregistro
51755 Kovářová Kristýna CZE 0010 C neregistro
515020 Klechová Vendula CZE 0011 C neregistro
881212 Perramon Ona Ráfols ESP 0001 C
691970 Valledor Annabel Fernande ESP 0002 C
1301711 Brotons Esther Gil Broton ESP 0003 C
44756 Fincke Anni-Maija FIN 0017 C
259168 Holmström Bodil FIN 0018 C
700013 Jukkola Heli FIN 0019 C
44753 Kauppi Minna FIN 0020 C
44768 Kinni Saila FIN 0021 C
44771 Kuuselo Riina FIN 0022 C
44758 Lindeqvist Katri FIN 0023 C
44761 Rantala Maria FIN 0024 C
44761 Rantanen Merja FIN 0025 C
44776 Satri Pinja FIN 0026 C
44769 Sundberg Kariliina FIN 0027 C
501058 Elder Rachael GBR 0001 C
501067 Bridle Helen GBR 0002 C
503510 Whitehouse Pippa GBR 0003 C
45119 Makrai Éva HUN 0010 C
45917 Szerencsi Ildikó HUN 0011 C
45985 Kelemen Bernadett HUN 0012 C
45235 Simon Ágnes HUN 0013 C
500992 Niamh O Boyle IRL 0001 C
500987 Ailbhe Creedon IRL 0002 C
900800 Lidström Linnea KOL 0001 C neregistro
751221 Dahlsted Elin Tysk LEK 0001 C
820501 Christensson Erika LID 0001 C
752112 Dahlsted Emma LID 0002 C
802105 Bäckström Lina LIN 0001 C
850701 Johansson Sofie LIN 0002 C
510202 Ptasekaite Rasa LTH 0003 C neregistro
501193 Pauzaite Sandra LTU 0001 C neregistro
929407 Rybakovaite Kristina LTU 0002 C neregistro
762301 Hausken Anne Margrethe NOR 0018 C
997963 Andersen Marianne NOR 0019 C
997964 Riddervold Marianne NOR 0020 C
997968 Weltzien Ingunn NOR 0021 C
850301 Fasting Mari NOR 0022 C
42595 Hagman Line NOR 0023 C
850512 Egset Elise NOR 0024 C
997965 Fristad Ingunn NOR 0025 C
997966 Gjessing Ingvild NOR 0026 C
644446 Bergersen Lene NOR 0027 C
500663 Wieleba Marlena PMT 0009 C
500662 Depta Monika POL 0001 C
501147 Majewska Karolina POL 0003 C
301350 Machowska Weronika POL 0004 C
300680 Wicha Iwona POL 0005 C
339305 Pabich Maria POL 0006 C
501491 Minoiu Veronica ROM 0002 C
? Novikova Julia RUS 0004 C
750912 Andersson Emma SAV 0003 C
51568 Hrazdírová Iva SCP 8152 E
1008173 Stehnová Zuzana SHK 8150 E
09142 Fejlková Martina SHK 8152 E
307351 Rákayová Martina SVK 0006 C
760308 Billstam Annika SWE 0012 C
810722 Eliasson Lena SWE 0013 C
500077 Engstrand Emma SWE 0014 C
850828 Jansson Helena SWE 0015 C
790403 Hellqvist Asa SWE 0016 C
820203 Persson Lina SWE 0017 C
810423 Berglund Camilla SWE 0018 C
30880 Eskilsson Sara SWE 0019 C
860220 Gustafsson Linnea SWE 0020 C
......................... VAK C
Kategorie D35B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.40 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416013 Muselíková Vladislava ABM 7051 C
52453 Kostková Jana AOP 7151 C
416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C
515180 Hájková Iveta KYL 6350 C
52687 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C
51174 Hulenková Martina MOV 7352 C
412537 Etterle-Biederman Lilian PL4 C
08716 Procházková Martina SOP 7351 C
52514 Neumannová Kamila STE 6751 C
52532 Maťátková Marcela STE 7159 C
53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C
416050 Sadílková Lenka VIZ 7055 C
352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C
52582 Křečková Petra ZPV 7076 C
Kategorie D35C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.70 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232740 Mokrá Regina ABM 6854 C
332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C
52346 Kunzová Ivana BBM 7155 C
416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C
218973 Kundratová Jana JZL 7351 C
420414 Smrčková Věra KSU 7373 C
515407 Hájková Jitka KYL 7150 C
52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C
361997 Jeřábková Jana OOL 6954 C
421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C
412414 Nowak Barbara PL3 C
412562 Sobas Joanna PL4 C
416103 Tesařová Jitka RBK 6451 C
352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C
......................... VAK C
49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C
301589 Seitlerová Pavla ZLH 6850 C
Kategorie D40B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.10 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C
49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C
331257 Peřinková Irena BBM 6550 C
52944 Klečková Zina HAV 6151 C
08815 Vričanová Sylva HAV 6751 C
52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C
229567 Mátlová Yvona KSU 6799 C
416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C
52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C
51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C
52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C
52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C
52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C
416075 Kukolová Alena LCE 6651 C
52424 Vaňáková Milada LOL 6252 C
51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C
49988 Abelová Ivana STB 6798 C
53288 Lukášová Lenka TBM 6653 C
07862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C
08919 Hájová Jana TZL 6051 C
52342 Schäferová Jana TZL 6566 C
52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C
52476 Šimková Hana UOL 6653 C
......................... VAK C
......................... VAK C
53207 Bravená Alexandra VBM 6155 C
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C
Kategorie D45B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.10 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C
52943 Sochorová Hana HAV 6250 C
52412 Smičková Eva KON 5887 C
52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C
52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C
219280 Janská Iva LBM 5795 C
416057 Stackeová Anna LCE 5551 C
416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C
51915 Czaschová Irena SBR 6150 C
52553 Králová Zdenka SSU 6091 C
53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C
53338 Polášková Kamila TZL 6052 C
52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C
53342 Cetkovská Alena TZL 6263 C
53837 Koláriková Irena TZL 6351 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C
Kategorie D45C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52058 Salajková Věra LBM 5558 C
52092 Henková Svatava RBK 5454 C
49601 Jalová Marie RBK 5761 C
49685 Kolaříková Věra SBK 5251 C
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C
51307 Christovová Marie SKM 5851 C
52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C
52560 Strachotová Eva SSU 6099 C
52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C
......................... VAK C
Kategorie D50B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.60 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
04684 Ledabylová Alena HOB 5551 C
301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C
09484 Bártová Eva SRK 5551 C neregistro
53286 Cigošová Anna TBM 5253 C
53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C
08930 Horynová Eva TZL 5254 C
207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C
Kategorie D55B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
......................... VAK C
52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C
Kategorie D60B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.70 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52178 Sikorová Marie BOV 4852 C
52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C
49330 Gavendová Anna TRI 4650 C
......................... VAK C
Kategorie D65B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.70 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
09576 Stará Pavla BOV 4251 C
......................... VAK C
53219 Říhová Marie VBM 3086 C
Kategorie H10C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416035 Kunz Jiří BBM 9801 C
352333 Vystavěl Ondřej JPV 9807 C
52723 Kočí Josef KON 9824 C
? Jílek Ondřej KSU 9908 C
53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 C
410352 Hájek Václav KYL 9800 C
331216 Panovec Kryštof OTK 0101 C
412589 Biederman Marcin PL4 C
08833 Huňka Dominik PTE 9801 C
52737 Vičar Dominik PTE 9818 C
52200 Dvorský Boris SKM 3324 C
253380 Zvoníček Jan SKM 9801 C
? Kašpar Petr SSU 9911 C
52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C
08663 Cienciala Jan TRI 9801 C
? Kotrle Viktor UOL 9808 C
301552 Horčička Vít UOL 9919 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 C
Kategorie H12B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.40 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52956 Glonek Jakub AOV 9602 B
301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B
416034 Kunz Jan BBM 9601 C
331554 Kadlec Michal BBM 9602 C
331797 Peřinka Šimon BBM 9700 C
331466 Ptáček Patrik BBM 9800 C
219219 Sedláček Ondřej HLV 9732 C
52644 Zavřel Lukáš KRN 9701 B
53866 Mudrák Štěpán LCE 9601 B
416069 Slíva Jan LCE 9602 B
232250 Bořil Jan OSN 9700 C
? PALKA KRZYSZTOF PL1 C
413356 GUCIK PATRYK PL1 C
413355 GUCIK KAMIL PL1 C
53126 Sadílek Jan TZL 9601 C
52464 Žovinec Lukáš UOL 9605 B
......................... VAK C
416029 Hirš Otakar VBM 9801 C
53400 Burkart David VIZ 9602 B
Kategorie H12C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 2.70 km, převýšení 0 m, 9 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
? Horsák Jiří ASU C neregistro
? Kašpar Jakub ASU 9747 C
361927 Konečný Zdeněk KON 9622 C
412591 Skorupa Marek PL4 C
412592 Listek Michal PL4 C
52485 Otruba Vojtěch PLU 9717 C
08832 Spurný Radek PTE 9706 C
416082 Dvorský Petr SKM 9601 C
? Ondruch Jakub SSU 9606 C
? Dubský Ladislav SSU 9608 C
? Hromek Vít SSU 9708 C
? Drábek Luboš SSU 9711 C
? Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C
301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 C
08585 Podmolík Josef TZL 9701 C
? Dumbrovský Michal UOL C neregistro
......................... VAK C
......................... VAK C
08620 Malý Filip VIZ 9701 C
08619 Žédek Pavel VIZ 9707 C
Kategorie H14B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.00 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B
232254 Hruška Jakub ABM 9515 B
51892 Vičan Dominik ABR 9501 B
515447 Miksa Vojtěch AOV 9502 B
331262 Záděra Pavel BBM 9500 B
2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B
51507 Hubáček Jonáš LCE 9501 B
232406 Štětínský Pavel MOV 9401 B
232419 Troup Matěj MOV 9402 B
52999 Míček Dominik MOV 9501 B
? PALKA ANDRZEJ PL1 C
412260 WAWRZYNIAK Mikolaj PL3 C
222898 SZOSTAK Adrian PL3 C
412249 SOBCZAK Dawid PL3 C
412413 MALY Patryk PL3 C
412299 LAWECKI Bartosz PL3 C
412298 JASKIEWICZ Marek PL3 C
991800 DUBICKI Mikolaj PL3 C
307332 Sklenář Martin SBR 9501 C
53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B
253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B
53821 Krajcar Ivo SKM 9501 B
253116 Valouch David SOP 9501 B
52548 Staněk Tomáš SSU 9403 B
52537 Minář Marek SSU 9441 A
49319 Karásek Vojtěch TRI 9401 B
416144 Korčák Jakub TZL 9403 B
330655 Láznička Jan TZL 9405 B
08587 Chovanec David TZL 9502 B
......................... VAK C
410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 B
230664 Jašek Otakar ZBM 9422 B
416100 Pavlík Marek ZLH 9501 B
Kategorie H14C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.70 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
336719 Jung Radek HAV 9405 C
413365 Wójtowicz Piotr PL2 C
412190 Sochacki Bartlomiej PL2 C
338896 SEKRETA MICHAL PL5 C
338897 MARKOWSKI MICHAL PL5 C
08851 Holinka Lukáš PTE 9421 C
52736 Švécar Rostislav PTE 9502 C
416077 Kavan Jiří SKM 9402 C
? Šincl Jiří SSU 94 C neregistro
? Skyva Pavel SSU 9507 C
352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C
......................... VAK C
08618 Kužela Martin VIZ 9408 C
08617 Polčák Luděk VIZ 9411 C
08616 Kratochvíl Jindřich VIZ 9412 C
Kategorie H16B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.60 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B
303621 Jendželovský Marek AOV 9201 B
253128 Šidík Petr AOV 9204 B
234562 Kocian Kryštof JPV 9203 C
53791 Sukeník Mojmír KRN 9301 C
49303 Lacina Lukáš KSU 9304 B
51504 Valenta Jiří LCE 9201 A
51505 Kunovský Ondřej LCE 9202 B
53864 Špetlík Václav LCE 9203 B
53869 Vavrys Johan LCE 9302 A
412246 ZURKIEWICZ Mikolaj PL3 C
991791 WELS Dominik PL3 C
412409 RYCHLY Damian PL3 C
412422 PLACEK Patryk PL3 C
412406 PIOSIK Patryk PL3 C
412408 MALY Mateusz PL3 C
412407 GRABIEC Mikolaj PL3 C
412405 GALLA Jacek PL3 C
504406 DUTKOWSKI Mikolaj PL3 C
412296 DUBICKI Mateusz PL3 C
842661 Wieclaw Connor PL4 C
895234 Scibowski Dariusz PL4 C
895237 Gegotek Piotr PL4 C
338898 KASZUBA BARTOSZ PL5 C
416083 Pěček Martin SKM 9301 B
08725 Pospíšil Petr SOP 9301 B
352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B
53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 A
52519 Skyva Petr STE 9307 B
04647 Német Kryštof STE 9308 B
08782 Kohutek Tomáš TRC 9202 B
08661 Gazda Viktor TRI 9203 B
301582 Verlík Jan TRI 9205 B
416064 Benroth Martin TZL 9206 B
416051 Schäfer Jan TZL 9301 B
246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 A
246856 Zubalík Cyril TZL 9307 B
886701 Kašpar Michal TZL 9308 B
08584 Odstrčilík Viktor TZL 9309 B
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
08850 Holinka Matouš ZPV 9222 B
Kategorie H16C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.80 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52721 Najbr Ondřej KON 9223 C
52722 Toman Jakub KON 9325 C
49403 Jílek Jakub KSU 9202 C
49493 Lacina Jakub KSU 9303 C
413363 Wnek Maciej PL2 C
413364 Wilczek Gerald PL2 C
301572 Řehulka Martin PTE 9322 C
52743 Šustr Pavel PTE 9323 C
416081 Krajcar Tomáš SKM 9201 C
? Ondruch Lukáš SSU 9245 C
? Hálek Matěj UOL 9311 C
......................... VAK C
......................... VAK C
08610 Vašička Jakub VIZ 9210 C neregistro
Kategorie H18B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 8.40 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
416012 Hrobař Štěpán ABM 9106 C
52712 Věžník Antonín ADA 9001 A
52945 Fousek Jan AOV 9101 B
515150 Vozda Vojtěch ASU 9043 B
301583 Seitler Milan ASU 9148 B
52656 Strečko Marek ASU 9149 A
49429 Opletal Jan HAV 9000 B
411763 Sochor Vít HAV 9105 B
53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B
51301 Hubáček Jan LCE 9101 A
52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A
416056 Semela Jakub LCE 9103 B
? Svízela Vojtěch LCE 9105 B
49430 Melecký Karel OOP 9100 B
504414 KLIMKOWSKI Marcin PL3 C
991793 HOFFMANN Mateusz PL3 C
895233 Wojarski Michal PL4 C
502201 Mistal Jedrzej PL4 C
338900 LESNICKI MARCIN PL5 C
301284 Šesták Jakub RBK 9001 B
232343 Kazda Adam RBK 9104 B
301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 B
? Coufal Radek SSU 9042 B
08769 Szturc Jan TRC 9003 B
08768 Szturc Václav TRC 9102 B
08772 Kostka Jakub TRC 9103 B
53176 Legerski Martin TRI 9003 B
52343 Schäfer Martin TZL 9009 B
53836 Kolárik Jan TZL 9013 A
246838 Beran Jan TZL 9016 B
......................... VAK C
04671 Tesař Jan VRB 9000 B
52479 Pernica Jiří VRB 9002 B
52583 Křeček Jan ZPV 9111 B
Kategorie H18C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.60 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
307339 Pospíšil Jan JPV 9039 C
? Jašek Martin LOL 9101 C
413362 Pietroä Pawel PL2 C
08838 Vítek Michal PTE 9031 C
08840 Popelka Pavel PTE 9032 C
53823 Dvorský Václav SKM 9101 C
......................... VAK C
Kategorie H20B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 9.90 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51874 Řeháček Jakub ABR 8902 A
52935 Sochor Jan HAV 8801 B
52470 Zdráhal Tomáš OOL 8801 B
412402 GALLA Franciszek PL3 C
338899 KRUK PIOTR PL5 C
502202 Hewelt Maciej POL 0015 C
504415 Jasinski Maciej POL 0016 C
249947 Pawlak Bartosz POL 0017 C
995831 Jirásek Michal SHK 8901 A
09510 Klícha Martin SRK 8801 B
09504 Dusílek Adam SRK 8902 A
09498 Pátek Lukáš SRK 8905 A
352306 Přikryl Jan SSU 8945 B
08766 Sedláček Michal TRC 8901 A
53690 Zbranek Roman UOL 8812 A
......................... VAK C
53115 Hladík Jiří VIZ 8901 A
51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A
52349 Panovec Jan VIZ 8931 B
504404 Cygler Slawomir WAR 0003 C
303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 E
Kategorie H21B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 12.70 km, převýšení 0 m, 23 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C
515468 Fiala Jan BBM 7205 C
406893 Lebar Daniel BBM 7400 C
49459 Petr Jiří BFM 8901 A
51999 Vítek Pavel CHT 7501 C
410357 Kopáček Jan CHT 8510 C
336713 Kysilko Zdeněk CHT 8601 C
09630 Slavík Pavel CZE 0026 C neregistro
53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C
52296 Košárek Pavel JAM 7100 R
52290 Besta Michal JAM 7600 E
232139 Holas Tomáš JAM 7800 C
515122 Henek Vladan JPV 8002 C
52643 Zavřel Michal KRN 6804 C
515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C
515179 Turczer Petr KSU 7945 C
253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C
? Perůtka Jan LCE 8801 A
52706 Cahel Marek LCE 8803 R
515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A
515424 Slezák Jiří LCE 9001 A
51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C
49380 Pavlačka František ODR 8600 C
52061 Kheil Radim PBM 7301 C
09360 Černý Michal PHK 8005 C
895243 Gajkowski Bartosz PL4 C
52482 Otruba Karel PLU 7917 C
08086 Hrazdil Roman RAD 7401 C
995798 Pospíšil Vít SCP 6800 R
09145 Bláha Jan SHK 8215 C
04352 Gazdačko Jan SHK 8404 C
04351 Svoboda Petr SHK 8508 C
253369 Pěček Martin SKM 7301 C
52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C
52765 Válka Jan SOP 7811 C
49344 Kuča Petr SOP 8606 C
52555 Král Václav SSU 8243 R
52576 Strachota Petr SSU 8741 C
52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C
52526 Václavek Tomáš STE 5809 C
52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C
52520 Skyva Petr STE 6501 C
501888 Hanák Pavel STE 7101 C
52510 Janků Marek STE 7102 C
52288 Tomanek Daniel STE 7401 C
52513 Mlejnek Pavel STE 7403 C
52516 Pudel Jarda STE 7505 C
53235 Minařík Luboš TBM 5711 C
53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C
08255 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C
416124 Walaski Antonín TRI 8006 C
08933 Černoch Karel TZL 6835 C
416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C
08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R
52222 Vintr Radek TZL 7701 C
515192 Novotný Jiří TZL 8001 C
52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
49674 Fučík Karel VBM 7246 C
53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 R
232321 Hojsák Ondřej VBM 8603 C
53699 Kočí Martin VBM 8702 C
301547 Bravený Adam VBM 8801 R
53576 Bravený Vít VBM 9102 A
53376 Horyna Roman VIZ 7602 C
53335 Vyoral Jan VIZ 7615 C
1007337 Marek Martin VIZ 7624 C
08881 Vlach Jiří VOV 7900 C
51932 Klech Richard VRB 7201 C
301233 Velička Jan VRB 8504 C
51648 Arnošt Kamil VSP 7301 C
00130 Pátek Richard ZBM 7609 C
416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C
08871 Kabáth David ZBM 8433 C
995883 Bialožyt Michal ZBM 8707 C
232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 C
52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 R
515127 Chromý Adam ZBM 8841 E
Kategorie H21C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 9.90 km, převýšení 0 m, 13 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
49474 Jan Sklenář AOP 8701 C neregistro
49417 Suchý Matěj ASU 8942 C
? Patočka Petr BBM 6300 C
52744 Špičák František CEL 5628 C
52168 Martinec Petr CHT 8502 C
232107 Preissler Adam HAV 8608 C
08908 Krtička Jan KON 7931 C
? Ebner Zdeněk KON 8215 C
52083 Matyáš Petr LBM 8516 C
52758 Rychlý Pavel OOP 8505 C
413358 Pietroä Piotr PL2 C
413357 Matras Daniel PL2 C
52430 Jirka Michal PTE 8403 C
53203 Vychodil Petr SBK 7535 C
09138 Svoboda Lukáš SHK 7905 C
52199 Pěček Vítězslav SKM 7104 C
416076 Štolfa Jaromír SKM 7506 C
49342 Dvořáček Petr TBM 7013 C
52469 Vašíček Michal UOL 8908 C
53679 Rouš Pavel VBM 8102 C
348120 Chvátal Lukáš ZBM 8309 C
Kategorie H21E
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 16.50 km, převýšení 0 m, 28 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
500734 Binder Martin AUT 0001 C
808080 Kerschbaumer Gernot AUT 0002 C
830918 Lang Markus AUT 0003 C
? Smith Vil CAN 0001 C
? Smith Mike CAN 0002 C
700030 Legac Lino CRO 0001 C
515174 Smola Michal CZE 0012 C neregistro
500850 Dlabaja Tomáš CZE 0013 C neregistro
51627 Procházka Jan CZE 0014 C neregistro
51607 Šedivý Jan CZE 0015 C neregistro
515420 Losman Petr CZE 0016 C neregistro
515170 Lučan Vladimír CZE 0017 C neregistro
51230 Horáček Michal CZE 0018 C neregistro
515128 Rajnošek Zdeněk CZE 0019 C neregistro
515009 Kozák Osvald CZE 0020 C neregistro
515483 Šmehlík Eduard CZE 0021 C neregistro
51791 Mrázek Jan CZE 0022 C neregistro
500267 Palas Jan CZE 0023 C neregistro
53367 Šidla Jan CZE 0024 C neregistro
52211 Novotný Radek CZE 0025 C neregistro
995807 Komanec Václav CZE 0027 C neregistro
53404 Fernandez Roger Casal ESP 0004 C
503328 Olle Kärner EST 0001 C
44781 Airila Hannu FIN 0001 C
44774 Anjala Topi FIN 0002 C
44776 Fincke Simo-Pekka FIN 0003 C
800108 Föhr Tero FIN 0004 C
751539 Haldin Mats FIN 0005 C
44784 Harju Antti FIN 0006 C
44772 Huovila Jarkko FIN 0007 C
44773 Ikonen Pasi FIN 0008 C
761211 Lakanen Jani FIN 0009 C
44783 Lehto Jonne FIN 0010 C
04064 Salmi Janne FIN 0011 C
820421 Taanila Vesa FIN 0012 C
830109 Tervo Tuomas FIN 0014 C
352103 Wickholm Jörgen FIN 0015 C
? Akeman Andres FIN 0016 C
51611 Princl Pavel FSP 7800 C
503671 Brickhill-Jones David GBR 0004 C
501054 Duncan Jonathan GBR 0005 C
501088 Fraser Scott GBR 0006 C
501089 Gristwood Graham GBR 0007 C
501061 Johnson Oli GBR 0008 C
501080 Speake Matthew GBR 0009 C
501052 Stevenson Jamie GBR 0010 C
501440 Grabowski Maciej GDY 0001 C
700501 Lenkei Zsolt HUN 0002 C
2004470 Gosswein Csaba HUN 0003 C
7000002 Zsebeházy István HUN 0004 C
45161 Vonyó Petér HUN 0005 C
02913 Dénes Zoltán HUN 0006 C
45315 Szundi Attila HUN 0007 C
45486 Lévai Ferenc HUN 0008 C
1300069 Kerényi Máté HUN 0014 C
233673 Pelyhe Dániel HUN 0015 C
45485 Domonyik Gábor HUN 0017 C
45225 Novai Gyorgy HUN 0018 C
500983 Darren Burke IRL 0003 C
500991 Neil Dobbs IRL 0004 C
831231 Lauri Emil LID 0004 C
999996 Schgaguler Klaus LID 0005 C
505001 Paszynski Piotr LOD 0001 C
501046 Krepsta Simonas LTH 0001 C neregistro
500499 Sadeckas Darius LTH 0002 C neregistro
501161 Sabaliauskas Giedrius LTU 0003 C neregistro
1301794 Beliunas Vytautas LTU 0004 C neregistro
501188 Stulgys Donatas LTU 0005 C neregistro
850530 Rost Erik MAL 0001 C
871001 Carlsson Thomas MAL 0002 C
15133 Hott Johansen Holger NOR 0001 C
885522 Nordberg Anders NOR 0002 C
618213 Lundanes Olav NOR 0003 C
997956 Lucassen Havard NOR 0004 C
790703 Myhren Jonn Are NOR 0005 C
840528 Tiltnes Anders NOR 0006 C
997957 Weltzien Audun NOR 0007 C
810707 Osterbo Oystein Kvaal NOR 0008 C
259372 Skjeset Lars NOR 0009 C
997958 Daehli Magne NOR 0010 C
997959 Kaas Carl Waaler NOR 0011 C
501855 Haugen Ivar NOR 0012 C
997960 Andersen Jostein NOR 0013 C
997961 Nilsen Audun Bjerkreim NOR 0014 C
501895 Pedersen Jon NOR 0015 C
86112 Skarholt Anders NOR 0016 C
810406 Bjugan Marius NOR 0017 C
501144 Banach Robert PMT 0001 C
501150 Wozniak Slawomir PMT 0002 C
842653 Nowak Jacek PMT 0003 C
842651 Richert Marcin PMT 0004 C
842652 Wlodarczyk Kamil PMT 0005 C
500665 Wenslaw Mateusz PMT 0006 C
504042 Kowalski Wojciech PMT 0007 C
504052 Dwojak Wojciech PMT 0008 C
895292 Bernaciak Aleksander POL 0007 C
842655 Lubkiewicz Tomasz POL 0008 C
504029 Sokalski Dariusz POL 0009 C
504041 Krafczyk Rafal POL 0010 C
501143 Tarasiuk Pawel POL 0011 C
501146 Nowacki Lukasz POL 0018 C
352680 Anghel Marius ROM 0001 C
501493 Mirea Ilie ROM 0003 C
501495 Mutiu Ovidiu ROM 0004 C
241296 Zinca Ionut ROM 0005 C
555581 Khramov Andrej RUS 0001 C
502891 Novikov Valentin RUS 0002 C
502892 Novikov Leonid RUS 0003 C
500878 Jedlička Michal SHK 7309 E
1008172 Hepner David SHK 7601 E
895025 Janez Pretnar SLO 0001 C
308917 Jaka Piltaver SLO 0002 C
253333 Iztok Rojc SLO 0003 C
406893 Daniel Lebar SLO 0004 C
406879 Ivan Nagy SLO 0005 C
308919 Andraž Hribar SLO 0006 C
? Mohamed Abdirahman Mohame SOM 0001 C
? Ahmed Mohamoud Ali SOM 0002 C
52450 Poklop Martin SSU 8802 R
52551 Král Vojtěch SSU 8841 E
04142 Dávidík Marián SVK 0001 C
533302 Barták Lukáš SVK 0002 C
533306 Krajčík Michal SVK 0003 C
533303 Piják Ondrej SVK 0004 C
307271 Piják Martin SVK 0005 C
515478 Bukovác Pavol SVK 0007 C
811225 Andersson David SWE 0001 C
820904 Holmberg Anders SWE 0002 C
792360 Johansson Martin SWE 0003 C
2000530 Karlsson Mattias SWE 0004 C
840308 Milinger Mattias SWE 0005 C
750509 Wingsted Emil SWE 0006 C
800417 Öberg Peter SWE 0007 C
760614 Jonasson Niclas SWE 0008 C
850212 Lind William SWE 0009 C
780711 Troeng Mats SWE 0010 C
800806 Öhlund Erik SWE 0011 C
969996 Karlsson Mattias SWE 0049 C
08931 Krejčík Jiří TZL 8301 R
53373 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R
53362 Přibyl Broněk TZL 8603 C
416042 Krajča Tomáš TZL 8714 R
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
Kategorie H35B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 9.30 km, převýšení 0 m, 15 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232879 Odehnal Roman ABM 6909 C
52009 Gross Michal ABM 6946 C
410170 Peřinka Jan AOP 6301 C
08715 Jelínek Jan AOP 6401 C
53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C
52345 Kunz Martin BBM 7101 C
52720 Huňka Karel KON 6919 C
52619 Paloncý Pavel KSU 6349 C
515146 Hájek Marek KYL 6800 C
52700 Slezák Libor LCE 6207 C
51508 Valenta Jiří LCE 6301 C
52695 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C
416072 Kunčar Vít LCE 6602 C
53879 Hubáček Libor LCE 6721 C
232417 Holec Jan MOV 6701 C
52771 Berger Tomáš MOV 6901 C
52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C
52778 Svěchota Milan MOV 7202 C
412593 Biederman Pawel PL4 C
52525 Václavek Jiří STE 5701 C
52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C
53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C
571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C
52341 Schäfer Michal TZL 6304 C
53368 Láznička Robert TZL 6309 C
......................... VAK C
......................... VAK C
53735 Hrouda Petr VBM 6900 C
53121 Pavelka Vladimír VIZ 5903 C
53123 Kůstka Marek VIZ 6403 C
53890 Šamánek Petr ZVS 6901 C
Kategorie H35C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 8.40 km, převýšení 0 m, 20 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
361996 Vlach Josef KON 6431 C
52590 Švalbe Petr KON 7003 C
391946 Jeřábek Petr OOL 6702 C
421851 Slavíček Stanislav OOL 6708 C
331683 Zvoníček Josef SKM 6901 C
52569 Dvořák Radomír SSU 6342 C
52566 Matoušek Milan SSU 6701 C
06710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C
? Zika Josef SSU 7104 C
515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C
301553 Horčička Petr UOL 7007 C
53138 Čížek Libor VIZ 6601 C
53122 Polčák Luděk VIZ 6801 C
52293 Sadílek Martin VIZ 6901 C
49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C
52049 Štěpánský Václav ZBM 6108 C
352316 Kopilčák Pavel ZLH 6602 C
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C
Kategorie H40B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 8.70 km, převýšení 0 m, 18 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
232736 Mokrý Jan ABM 6611 C
51907 Zítka Jiří ABR 6201 C
51873 Řeháček Petr ABR 6302 C
51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C
229388 Pavlík Radek ASU 6849 C
49467 Svoboda Martin BFM 6701 C
336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C
52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C
515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C
303932 Krhut Libor HAV 6302 C
53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C
08902 Grepl Ladislav KON 6111 C
52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C
412360 LICHOTA REMIGIUSZ PL1 C
51909 Sklenář Josef SBR 6601 C
224897 Štarha Vítězslav SSU 6603 C
49659 Horký Tomáš TBM 6747 C
307352 Pollák Jozef TKE C neregistro
08788 Trojek Jakub TRC 6400 C
08785 Szturc Radek TRC 6800 C
08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C
52459 Šimek Roman UOL 6503 C
......................... VAK C
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C
352349 Tesař Jiří VOV 6702 C
352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C
52585 Fajkus Tomáš ZPV 6315 C
515457 Volf Karel ZPV 6604 C
53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C
Kategorie H45B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 7.50 km, převýšení 0 m, 16 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C
52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C
53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C
51173 Maceček Otakar MOV 6102 C
232412 Šarman Radim MOV 6201 C
895219 Zdráhal Robert OOL 5707 C
06607 Bořil Petr OSN 6207 C
413369 STRASINSKI WACLAW PL1 C
412595 Dyzio Wlodzimierz PL4 C
52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C
09128 Mádle Petr SRK 6101 C
52534 Višňa Milan STE 5904 C
53251 Uhmann Petr TBM 5103 C
410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C
301235 Šuler Josef TBM 6005 C
307259 Korim Juraj TKE 6003 C neregistro
53180 Haltof Jindřich TRI 6201 C
......................... VAK C
......................... VAK C
53221 Hirš Libor VBM 6000 C
515090 Pulec Pavel VBM 6201 C
Kategorie H45C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.40 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
224870 Truhlář Karel ADA 5111 C
307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C
52080 Matyáš Petr LBM 6110 C
52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C
52422 Jašek Vladislav LOL 5401 C
421854 Vaňák Milan OOL 6204 C
412294 GALLA Andrzej PL3 C
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C
08812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C
49683 Kolařík Zdeněk SBK 5406 C
352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C
51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C
52563 Březina Vladimír SSU 5847 C
53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C
52441 Janošík Antonín UOL 5201 C
......................... VAK C
......................... VAK C
51515 Kršák Karel VIZ 5902 C
Kategorie H50B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 6.40 km, převýšení 0 m, 14 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C
08811 Pavelek Luděk AOP 5801 C
411761 Hrouza Jan KRN 5401 C
52632 Peths Pavel KRN 5801 C
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C
52982 Jelínek Petr MOV 5502 C
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C
413370 KRYJOMSKI JERZY PL1 C
895240 Podsiadly Leszek PL4 C
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C
53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C
52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C
49990 Ludvík Petr STB 5701 C
52501 Albert František STE 5804 C
53287 Cigoš Petr TBM 5602 C
53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C
53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C
52851 Pospíšil Vojtěch ZPV 5517 C
Kategorie H55B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.80 km, převýšení 0 m, 12 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C
219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C
49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C
51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C
416088 Peška Antonín HLV 4801 C
45417 Hegedus Zoltán HUN 0001 C
52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C
52027 Robotka Libor PBM 5303 C
53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C
08720 Jurčák Karel SOP 5101 C
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C
53848 Jelínek Petr TZL 4902 C
219271 Jelínek Vít TZL 5102 C
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C
......................... VAK C
......................... VAK C
Kategorie H55C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.00 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
352315 Richter Rudolf ADA 5113 C
? Smrček Petr KSU 7401 C
421856 Smolka Miloslav OOL 4901 C
52078 Henek Milan RBK 5307 C
52521 Šnyrch František UOL 4902 C
52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C
Kategorie H60B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 5.00 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51910 Toman Stanislav ABR 4801 C
52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C
09577 Starý Břetislav BOV 4402 C
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C
51939 Klech Josef HOB 4701 C
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C
52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C
49433 Huňka Jiří RAD 4801 C
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C
51904 Blažek Václav SBR 4701 C
352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C
......................... VAK C
49651 Bauer Emil VBM 4410 C
53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C
352318 Babák Jiří ZLH 4801 C
Kategorie H60C
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52518 Skoupý Kamil STE 4501 C
52529 Čermák Miloslav UOL 4101 C
52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C
352323 Gottfried Jan UOL 4602 C
Kategorie H65B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C
53375 Láznička Alois TZL 3613 C
53860 Žemlík Jan TZL 4325 C
......................... VAK C
52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C
416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C
Kategorie H70B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.50 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
49434 Fajgl Jaromír RAD 3801 C
52180 Boudný Zdeněk SJI 3709 C
......................... VAK C
416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C
Kategorie H75B
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 3.70 km, převýšení 0 m, 10 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
52026 Šauman Václav LBM 3026 C
52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C
52561 Sita Vratislav SSU 3000 C
53321 Valla Stanislav TZL 3125 C
......................... VAK C
Kategorie HDR
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 1.90 km, převýšení 0 m, 5 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
332967 Horká Markéta ABM 0057 C
49285 Richterová Julie ADA 0351 C
301971 Pavelková Ema AOP 0051 C
? Kocian Šimon JPV C neregistro
253805 Janečka Viktor JPV 9917 C
218975 Kundrata Jan JZL 0201 C
? Vlachová Kateřina KON C neregistro
361976 Langer Michal KON 9923 C
515149 Hájková Lucie KYL 0350 C
416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C
237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C
52348 Panovcová Anita OTK C neregistro
338895 LESNICKA AGNIESZKA PL5 C
52742 Sázel Zdeněk PTE C neregistro
52741 Černý Petr PTE C neregistro
253379 Dittrichová Michela SKM 0251 C
? Doubrava Jan SSU C neregistro
? Kroul Josef SSU C neregistro
? Matoušek Matěj SSU 0005 C
416020 Lukáš Martin TBM 0222 C
08582 Nešporová Alžběta TZL 0051 C
? Hálková Eliška UOL C neregistro
? Šimek Štěpán UOL 0002 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
08615 Sadílková Iva VIZ 0151 C
08614 Vašička Vilém VIZ 9904 C neregistro
08613 Rádl Jan VIZ 9908 C neregistro
08612 Pilzová Michaela VIZ 9954 C
08611 Hálová Laura VIZ 9960 C
331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 C
? Wünschová Klára X02 C neregistro
? Wünsch Ondřej X02 C neregistro
361929 Pěčonka Zdenek ZLH C neregistro
331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C
52581 Karásek Adam ZPV C neregistro
Kategorie P
12.04.2008 ŽB-M - klasická trať
- seznam přihlášených závodníků
délka trati 4.60 km, převýšení 0 m, 11 kontrol tištěno 09.04.2008 21:46
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic ranking
51936 Kulíšek Tomáš HOB 7101 C
347755 Vonyó Réka HUN 0009 C
? Ficsor Ferenc HUN 0016 C
997946 Andersson Goran NOR 0028 C
997947 Eskeland Sissel NOR 0029 C
997948 Johnsen Jan Arild NOR 0030 C
997951 Heggedal Isa NOR 0031 C
997952 Buch Kenneth NOR 0032 C
997954 Garderud Anders NOR 0033 C
49495 Zelenák Zbyňek ODR 8000 C
413359 Sochacki Witold PL2 C
413360 Matras Józef PL2 C
08839 Popelková Zuzana PTE 8882 C
51305 Pěčková Monika SKM 7351 C neregistro
08324 Zakouřil Václav TUV 4301 C
07901 Matějů Ivan UVP 4600 C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
......................... VAK C
301322 Slavík Tomáš VRB 6808 C
04883 Slavíková Lenka VRB 7373 C
05726 Slavík Martin VRB 9505 C
? Paloncý Jana X01 C neregistro
352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C
53697 Vyškovská Radka ZVS 7450 C